одобрен

Списък на училища, детски градини, центрове за подкрепа за личностното развитие в област Пловдив

Уникален идентификатор:  405a8fc2-b925-4e1f-a302-bd583c3b2bc3

детски градини образование Пловдив училища ЦПЛР

Текуща версия: 1

Показвана версия: 1

Формат: CSV

  • Създаден на: 2019-05-02 12:35:21
  • Създаден от: evgeniya_temelkova
  • Последна промяна: 2019-05-02 12:35:21

SchoolID

Municipality Name

Name

MunicipalityDetails Name

SchlMidName

BasicSchoolTypeName

School Type Name

Expr1

BudgetFrom Name

1600101 Асеновград Асеновград ОУ Ангел Кънчев неспециализирано основно Общинско община
1600105 Асеновград Асеновград ОУ Н. Вапцаров неспециализирано основно Общинско община
1600107 Асеновград Асеновград ОУ Панайот Волов неспециализирано основно Общинско община
1600104 Асеновград Асеновград ОУ Петко Каравелов неспециализирано основно Общинско община
1600103 Асеновград Асеновград ОУ Отец Паисий неспециализирано основно Общинско община
1600102 Асеновград Асеновград ОУ Христо Ботев неспециализирано основно Общинско община
1600116 Асеновград Асеновград СУ Св.св. Кирил и Методий неспециализирано средно Общинско община
1600114 Асеновград Асеновград СУ Свети княз Борис I” неспециализирано средно Общинско община
1600128 Асеновград Асеновград ПГ Св. П. Евтимий неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1600618 Асеновград Асеновград ПГ Цар Иван Асен ІІ неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1600617 Асеновград Асеновград ПГ по ХВТ Св. Д. Солунски неспециализирано професионална гимназия Общинско община
1600001 Асеновград Асеновград ДГ Пролет детска градина детска градина Общинско община
1600003 Асеновград Асеновград ДГ Ас. Крепост детска градина детска градина Общинско община
1600005 Асеновград Асеновград ДГ Никола Й. Вапцаров детска градина детска градина Общинско община
1600006 Асеновград Асеновград ДГ Мир детска градина детска градина Общинско община
1600008 Асеновград Асеновград ДГ Радост детска градина детска градина Общинско община
1600015 Асеновград Асеновград ДГ Бако Динчо детска градина детска градина Общинско община
1600016 Асеновград Асеновград ДГ Зорница детска градина детска градина Общинско община
1600002 Асеновград Асеновград ДГ Дружба детска градина детска градина Общинско община
1600007 Асеновград Асеновград ДГ Надежда детска градина детска градина Общинско община
1600190 Асеновград Асеновград ЦПЛР - Васил Левски център за подкрепа за личностно развитие център за подкрепа за личностно развитие Общинско община
1600108 Асеновград Боянци ОУ Проф. д-р Асен Златаров неспециализирано основно Общинско община
1600113 Асеновград Златовръх ОУ Климент Охридски неспециализирано основно Общинско община
1600111 Асеновград Мулдава ОУ От. Паисий неспециализирано основно Общинско община
1600115 Асеновград Тополово ОУ От. Паисий неспециализирано основно Общинско община
1600013 Асеновград Тополово ДГ Щастливо детство детска градина детска градина Общинско община
1600704 Брезово Борец НУ Св.Св. Кирил и Методий неспециализирано начално Общинско община
1600021 Брезово Борец ДГ Роза детска градина детска градина Общинско община
1600706 Брезово Брезово ПГ Зл. Бояджиев гр. Брезово неспециализирано професионална гимназия Общинско община
1600022 Брезово Брезово ДГ В. Благоева детска градина детска градина Общинско община
1600705 Брезово Брезово СУ Христо Смирненски неспециализирано средно Общинско община
1600703 Брезово Стрелци ОУ Св.Св.Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1600565 Калояново Бегово ДГ Радост детска градина детска градина Общинско община
1600567 Калояново Долна махала ДГ Валентина Терешкова детска градина детска градина Общинско община
1600202 Калояново Дуванлии ДГ Иглика детска градина детска градина Общинско община
1601203 Калояново Дълго поле ОУ Христо Ботев неспециализирано обединено Общинско община
1600566 Калояново Дълго поле ДГ Първи юни детска градина детска градина Общинско община
1601202 Калояново Житница ОУ Христо Смирненски неспециализирано основно Общинско община
1602835 Калояново Житница ДГ Детски свят детска градина детска градина Общинско община
1602834 Калояново Иван Вазово ДГ Щастливо детство детска градина детска градина Общинско община
1601201 Калояново Калояново ОУ Иван Вазов неспециализирано основно Общинско община
1601208 Калояново Калояново ДГ Детелина детска градина детска градина Общинско община
1601206 Калояново Песнопой ОУ Отец Паисий неспециализирано основно Общинско община
1601204 Калояново Ръжево Конаре ОУ Христо Ботев неспециализирано основно Общинско община
1600568 Калояново Ръжево Конаре ДГ Никола Инджов детска градина детска градина Общинско община
1609989 Карлово Баня ДГ гр. Баня детска градина детска градина Общинско община
1601316 Карлово Баня ОУ Н. Рилски неспециализирано основно Общинско община
1601309 Карлово Ведраре ОУ Св.св.Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1601321 Карлово Иганово НУ Васил Левски неспециализирано начално Общинско община
1602827 Карлово Калофер ДГ Радост детска градина детска градина Общинско община
1601306 Карлово Калофер СУ Христо Ботев неспециализирано средно Общинско община
1601302 Карлово Карлово СУ Христо Проданов неспециализирано средно Общинско община
1601305 Карлово Карлово ОУ Райно Попович неспециализирано основно Общинско община
1601304 Карлово Карлово ОУ Св.Св.Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1690916 Карлово Карлово ДДГ Светлина детска градина детска градина Държавно Министерство на отбраната
1600801 Карлово Карлово ДГ Слънце детска градина детска градина Общинско община
1601370 Карлово Карлово ДГ Васил Левски детска градина детска градина Общинско община
1600807 Карлово Карлово ДГ Гина Кунчева детска градина детска градина Общинско община
1600562 Карлово Карлово ДГ Първи юни детска градина детска градина Общинско община
1600561 Карлово Карлово ДГ Зорница гр. Карлово детска градина детска градина Общинско община
1601361 Карлово Карлово ПГЖПТ Хр.Смирненски неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1601364 Карлово Карлово ПГ Бр. Евл. и Хр.Г-ви неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1601301 Карлово Карлово СУ Васил Левски неспециализирано средно Общинско община
1601318 Карлово Клисура ОУ Христо Гр. Данов неспециализирано основно Общинско община
1600623 Карлово Клисура ПГ по икономика неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1601372 Карлово Клисура ДГ детска градина детска градина Общинско община
1601308 Карлово Кърнаре ОУ Васил Левски неспециализирано основно Общинско община
1601307 Карлово Розино ОУ Хр. Г. Данов неспециализирано основно Общинско община
1601317 Карлово Христо Даново ОУ Ген. Карцов неспециализирано основно Общинско община
1602832 Кричим Кричим ДГ Незабравка детска градина детска градина Общинско община
1602831 Кричим Кричим ДГ Ралица детска градина детска градина Общинско община
1601403 Кричим Кричим СУ П. Р. Славейков неспециализирано средно Общинско община
1601401 Кричим Кричим НУ В.Левски неспециализирано начално Общинско община
1601101 Куклен Куклен СУ Отец Паисий неспециализирано средно Общинско община
1601111 Куклен Куклен ДГ Приятели детска градина детска градина Общинско община
1601102 Куклен Куклен ПГ по СС неспециализирано професионална гимназия Общинско община
1601501 Лъки Лъки СУ Христо Ботев неспециализирано средно Общинско община
1600563 Лъки Лъки ДГ Юрий Гагарин детска градина детска градина Общинско община
1602825 Марица Бенковски ДГ Елица детска градина детска градина Общинско община
1601704 Марица Бенковски ОУ Г. Бенковски неспециализирано основно Общинско община
1601702 Марица Войводиново ОУСв.Св.Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1602824 Марица Войводиново ДГ Ралица детска градина детска градина Общинско община
1601742 Марица Войсил ДГ детска градина детска градина Общинско община
1601721 Марица Войсил НУ Св.Климент Охридски неспециализирано начално Общинско община
1601705 Марица Граф Игнатиево ОУ Граф Н.Игнатиев неспециализирано основно Общинско община
1601741 Марица Граф Игнатиево ДГ Здравец детска градина детска градина Общинско община
1601700 Марица Динк НУОтец Паисий неспециализирано начално Общинско община
1601709 Марица Калековец ОбУ Св. св. Кирил и Методий неспециализирано обединено Общинско община
1601602 Марица Калековец ДГ Весела детска градина детска градина Общинско община
1601707 Марица Костиево ОУ Св.Св.Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1602823 Марица Костиево ДГ Буратино детска градина детска градина Общинско община
1601719 Марица Крислово ДГ Детелина детска градина детска градина Общинско община
1601736 Марица Маноле ДГ Мечта детска градина детска градина Общинско община
1601708 Марица Маноле СУ В. Левски неспециализирано средно Общинско община
1600808 Марица Манолско Конаре ДГ Лилия детска градина детска градина Общинско община
1602819 Марица Радиново ДГ Щастливо детство детска градина детска градина Общинско община
1601710 Марица Рогош ОУ Васил Левски неспециализирано основно Общинско община
1601740 Марица Рогош ДГ Пролет детска градина детска градина Общинско община
1601701 Марица Скутаре ОУ Св. Кл. Охридски неспециализирано основно Общинско община
1601609 Марица Скутаре ДГ Синчец детска градина детска градина Общинско община
1601706 Марица Строево ОУ Христо Смирненски неспециализирано основно Общинско община
1601743 Марица Строево ДГ Детелина детска градина детска градина Общинско община
1600810 Марица Трилистник ДГ Ален мак детска градина детска градина Общинско община
1600900 Марица Труд ДГ Бисер детска градина детска градина Общинско община
1601711 Марица Труд ОУ Св.Св. Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1601703 Марица Царацово ОУ Дядо Ив. Арабаджията неспециализирано основно Общинско община
1600809 Марица Царацово ДГ Пролет детска градина детска градина Общинско община
1602401 Перущица Перущица ОУ ПЕТЪР БОНЕВ неспециализирано основно Общинско община
1602402 Перущица Перущица ПГЛВ Христо Ботев неспециализирано професионална гимназия Общинско община
1600241 Перущица Перущица ДГ РАДОСТ детска градина детска градина Общинско община
1600242 Перущица Перущица ДГ Тракийче детска градина детска градина Общинско община
1690347 Пловдив Пловдив Западен СУ Васил Левски специализирано спортно Държавно Министерство на младежта и спорта
1690345 Пловдив Пловдив Западен СУ Св. св. Кирил и Методий неспециализирано средно Общинско община
1690341 Пловдив Пловдив Западен ОУ Васил Петлешков неспециализирано основно Общинско община
1690344 Пловдив Пловдив Западен ОУ Тодор Каблешков неспециализирано основно Общинско община
1690342 Пловдив Пловдив Западен ОУ Драган Манчов неспециализирано основно Общинско община
1690343 Пловдив Пловдив Западен ОУ Елин Пелин неспециализирано основно Общинско община
1690302 Пловдив Пловдив Западен ДГ Боряна детска градина детска градина Общинско община
1690303 Пловдив Пловдив Западен ДГ Дружба детска градина детска градина Общинско община
1690310 Пловдив Пловдив Западен ДГ Росица детска градина детска градина Общинско община
1690305 Пловдив Пловдив Западен ДГ Елица детска градина детска градина Общинско община
1690307 Пловдив Пловдив Западен ДГ Мир детска градина детска градина Общинско община
1690311 Пловдив Пловдив Западен ДГ Светла детска градина детска градина Общинско община
1690312 Пловдив Пловдив Западен ДГ Рая детска градина детска градина Общинско община
1690346 Пловдив Пловдив Западен МГ Акад. К. Попов неспециализирано профилирана гимназия Общинско община
1690243 Пловдив Пловдив Източен НУ П. Р. Славейков неспециализирано начално Общинско община
1690242 Пловдив Пловдив Източен НУ Кирил Нектариев неспециализирано начално Общинско община
1690244 Пловдив Пловдив Източен ОУ Васил Левски неспециализирано основно Общинско община
1690245 Пловдив Пловдив Източен ОУ Д. Дебелянов неспециализирано основно Общинско община
1690247 Пловдив Пловдив Източен СУ Н. Геров неспециализирано средно Общинско община
1690246 Пловдив Пловдив Източен ОУ Пенчо Славейков неспециализирано основно Общинско община
1690912 Пловдив Пловдив Източен ЧОУ Бъдеще неспециализирано основно Частно частно финансиране
1690203 Пловдив Пловдив Източен ДГ Биляна детска градина детска градина Общинско община
1690206 Пловдив Пловдив Източен ДГ Детелина детска градина детска градина Общинско община
1690209 Пловдив Пловдив Източен ДГ Лилия детска градина детска градина Общинско община
1690211 Пловдив Пловдив Източен ДГ Наталия детска градина детска градина Общинско община
1690213 Пловдив Пловдив Източен ДГ Родина детска градина детска градина Общинско община
1690216 Пловдив Пловдив Източен ДГ Чайка детска градина детска градина Общинско община
1690201 Пловдив Пловдив Източен ДГ Щастливо детство детска градина детска градина Общинско община
1690210 Пловдив Пловдив Източен ДГ Маргаритка детска градина детска градина Общинско община
1690740 Пловдив Пловдив Източен ДДГКокиче детска градина детска градина Държавно Министерство на отбраната
1690271 Пловдив Пловдив Източен СУ за УУС специално за обучение и подкрепа на ученици с увреден слух Държавно Министерство на образованието и науката
1690248 Пловдив Пловдив Източен СУ Симон Боливар неспециализирано средно Общинско община
1690909 Пловдив Пловдив Източен ЧЕГ Стоян Сариев неспециализирано профилирана гимназия Частно частно финансиране
1690272 Пловдив Пловдив Източен ПГАСГ Арх.Камен Петков неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690274 Пловдив Пловдив Източен ПГСТ Пеньо Пенев неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690273 Пловдив Пловдив Източен ПГТ Гоце Делчев неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690178 Пловдив Пловдив Източен ПГТ Проф. д-р Асен Златаров неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690180 Пловдив Пловдив Източен РЦПППО - Пловдив център за подкрепа за личностно развитие регионален център за подкрепа на процеса на приобщаващо образование Държавно Министерство на образованието и науката
1690441 Пловдив Пловдив Северен НУ Христо Ботев неспециализирано начално Общинско община
1690443 Пловдив Пловдив Северен ОбУ Йордан Йовков неспециализирано обединено Общинско община
1690447 Пловдив Пловдив Северен СУ П. К. Яворов неспециализирано средно Общинско община
1690444 Пловдив Пловдив Северен ОУ П. Волов неспециализирано основно Общинско община
1690445 Пловдив Пловдив Северен ОУ Райна Княгиня неспециализирано основно Общинско община
1690442 Пловдив Пловдив Северен ОУ Димитър Димов неспециализирано основно Общинско община
1690406 Пловдив Пловдив Северен ДГ Дъга детска градина детска градина Общинско община
1690401 Пловдив Пловдив Северен ДГ Космонавт детска градина детска градина Общинско община
1690402 Пловдив Пловдив Северен ДГ Славей детска градина детска градина Общинско община
1690403 Пловдив Пловдив Северен ДГ Бреза детска градина детска градина Общинско община
1690405 Пловдив Пловдив Северен ДГ Весела детска градина детска градина Общинско община
1690407 Пловдив Пловдив Северен ДГ Захарно петле детска градина детска градина Общинско община
1690409 Пловдив Пловдив Северен ДГ Марица детска градина детска градина Общинско община
1690974 Пловдив Пловдив Северен ЧДГ Джой ЕООД детска градина детска градина Частно частно финансиране
1690446 Пловдив Пловдив Северен СУ Никола Вапцаров неспециализирано средно Общинско община
1690448 Пловдив Пловдив Северен СУ Христо Груев Данов неспециализирано средно Общинско община
1690450 Пловдив Пловдив Северен ЕГ Иван Вазов неспециализирано профилирана гимназия Общинско община
1690449 Пловдив Пловдив Северен ЕГ Пловдив неспециализирано профилирана гимназия Общинско община
1690451 Пловдив Пловдив Северен ФЕГ Сент-Екзюпери неспециализирано профилирана гимназия Общинско община
1600017 Пловдив Пловдив Северен ЧСБУ Талантите неспециализирано професионална гимназия Частно частно финансиране
1690472 Пловдив Пловдив Северен ПГХТТ неспециализирано професионална гимназия Общинско община
1690473 Пловдив Пловдив Северен ПГКИТ Д-р Иван Богоров неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690645 Пловдив Пловдив Тракия СУ Черноризец Храбър неспециализирано средно Общинско община
1690644 Пловдив Пловдив Тракия СУ Св. Софроний Врачански неспециализирано средно Общинско община
1690642 Пловдив Пловдив Тракия СУ Димитър Матевски неспециализирано средно Общинско община
1690643 Пловдив Пловдив Тракия СУ Св. Седмочисленици неспециализирано средно Общинско община
1690607 Пловдив Пловдив Тракия ДГ Кремена детска градина детска градина Общинско община
1690604 Пловдив Пловдив Тракия ДГ Велимира детска градина детска градина Общинско община
1690605 Пловдив Пловдив Тракия ДГ Десислава детска градина детска градина Общинско община
1690610 Пловдив Пловдив Тракия ДГ Таня Савичева детска градина детска градина Общинско община
1690611 Пловдив Пловдив Тракия ДГ Чeрвената шапчица детска градина детска градина Общинско община
1690601 Пловдив Пловдив Тракия ДГ Д-р Едгар Бороу детска градина детска градина Общинско община
1690609 Пловдив Пловдив Тракия ДГ Слънце детска градина детска градина Общинско община
1690606 Пловдив Пловдив Тракия ДГ Еделвайс детска градина детска градина Общинско община
1690142 Пловдив Пловдив Централен ОУ Ал.Константинов неспециализирано основно Общинско община
1690144 Пловдив Пловдив Централен ОУ Гео Милев неспециализирано основно Общинско община
1690146 Пловдив Пловдив Централен ОУ Д-р П. Берон неспециализирано основно Общинско община
1690147 Пловдив Пловдив Централен ОУ Душо Хаджидеков неспециализирано основно Общинско община
1690149 Пловдив Пловдив Централен ОУ К.Честеменски неспециализирано основно Общинско община
1690152 Пловдив Пловдив Централен ОУ Княз Александър I неспециализирано основно Общинско община
1690148 Пловдив Пловдив Централен ОУ Екзарх Антим І неспециализирано основно Общинско община
1690187 Пловдив Пловдив Централен ДУ - Пловдив специализирано духовно Държавно Министерство на образованието и науката
2902402 Пловдив Пловдив Централен НХГ Цанко Лавренов специализирано по изкуствата Държавно Министерство на културата
2902102 Пловдив Пловдив Централен НУМТИ Добрин Петков специализирано по изкуствата Държавно Министерство на културата
2902302 Пловдив Пловдив Централен НГСЕИ специализирано по изкуствата Държавно Министерство на културата
1690143 Пловдив Пловдив Централен ОУ Тютюнджян неспециализирано основно Общинско община
1690150 Пловдив Пловдив Централен СУ Любен Каравелов неспециализирано средно Общинско община
1690155 Пловдив Пловдив Централен СУ Св. Кл. Охридски неспециализирано средно Общинско община
1690156 Пловдив Пловдив Централен СУ Свети Патриарх Евтимий неспециализирано средно Общинско община
1690154 Пловдив Пловдив Централен СУ Св.Паисий Хилендарски неспециализирано средно Общинско община
1690901 Пловдив Пловдив Централен ЧСУ ДРУЖБА неспециализирано средно Частно частно финансиране
1690907 Пловдив Пловдив Централен ЧОУ Класик неспециализирано основно Частно частно финансиране
1600020 Пловдив Пловдив Централен ЧДГ АНДЕРСЕН ЕООД детска градина детска градина Частно частно финансиране
1690108 Пловдив Пловдив Централен ДГ Люляк детска градина детска градина Общинско община
1690109 Пловдив Пловдив Централен ДГ Майчина грижа детска градина детска градина Общинско община
1690113 Пловдив Пловдив Централен ДГ Перуника детска градина детска градина Общинско община
1690114 Пловдив Пловдив Централен ДГ Радост детска градина детска градина Общинско община
1690122 Пловдив Пловдив Централен ДГ Чучулига детска градина детска градина Общинско община
1690119 Пловдив Пловдив Централен ДГ Снежанка детска градина детска градина Общинско община
1690112 Пловдив Пловдив Централен ДГ Незабравка детска градина детска градина Общинско община
1690102 Пловдив Пловдив Централен ДГ Зора детска градина детска градина Общинско община
1690106 Пловдив Пловдив Централен ДГ Каменица детска градина детска градина Общинско община
1690110 Пловдив Пловдив Централен ДГ Малкият принц детска градина детска градина Общинско община
1690111 Пловдив Пловдив Централен ДГ Мирослава детска градина детска градина Общинско община
1690918 Пловдив Пловдив Централен ЧДГ Фамилия ООД детска градина детска градина Частно частно финансиране
1600019 Пловдив Пловдив Централен ЧДГ Детство мое детска градина детска градина Частно частно финансиране
1690101 Пловдив Пловдив Централен ДГ Буратино детска градина детска градина Общинско община
1690157 Пловдив Пловдив Централен СУ Цар Симеон Велики неспециализирано средно Общинско община
1690906 Пловдив Пловдив Централен ЧПГ ЕДМЪНД БЪРК неспециализирано профилирана гимназия Частно частно финансиране
1690904 Пловдив Пловдив Централен ЧПГ Класик неспециализирано профилирана гимназия Частно частно финансиране
1690153 Пловдив Пловдив Централен ХГ Св. Св. Кирил и Методий неспециализирано профилирана гимназия Общинско община
1690175 Пловдив Пловдив Централен НТГ неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690179 Пловдив Пловдив Централен ПГ по битова техника неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690176 Пловдив Пловдив Централен ПГ по облекло Ана Май неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690177 Пловдив Пловдив Централен ПГВАД Хр. Ботев неспециализирано професионална гимназия Общинско община
1690174 Пловдив Пловдив Централен ПГЕЕ неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690910 Пловдив Пловдив Централен ЧПГИУ неспециализирано професионална гимназия Частно частно финансиране
1690159 Пловдив Пловдив Централен ЦПЛР ОДК Пловдив център за подкрепа за личностно развитие център за подкрепа за личностно развитие Общинско община
1600025 Пловдив Пловдив Централен ДГ Вълшебство детска градина детска градина Частно частно финансиране
1690543 Пловдив Пловдив Южен НУ Кл. Охридски неспециализирано начално Общинско община
1690549 Пловдив Пловдив Южен СУ Константин Величков неспециализирано средно Общинско община
1690550 Пловдив Пловдив Южен СУ Св. К. К. Философ неспециализирано средно Общинско община
1690545 Пловдив Пловдив Южен ОУ Захари Стоянов неспециализирано основно Общинско община
1690544 Пловдив Пловдив Южен ОУ Димитър Талев неспециализирано основно Общинско община
1690546 Пловдив Пловдив Южен ОУ Стоян Михайловски неспециализирано основно Общинско община
1690547 Пловдив Пловдив Южен ОУ Яне Сандански неспециализирано основно Общинско община
1690502 Пловдив Пловдив Южен ДГ Ралица детска градина детска градина Общинско община
1690503 Пловдив Пловдив Южен ДГ Албена детска градина детска градина Общинско община
1690505 Пловдив Пловдив Южен ДГ Вяра детска градина детска градина Общинско община
1690509 Пловдив Пловдив Южен ДГ Зорница детска градина детска градина Общинско община
1690516 Пловдив Пловдив Южен ДГ Светлина детска градина детска градина Общинско община
1690507 Пловдив Пловдив Южен ДГ Здравец детска градина детска градина Общинско община
1690510 Пловдив Пловдив Южен ДГ Малина детска градина детска градина Общинско община
1690512 Пловдив Пловдив Южен ДГ Мая детска градина детска градина Общинско община
1690515 Пловдив Пловдив Южен ДГ Осми март детска градина детска градина Общинско община
1690973 Пловдив Пловдив Южен ЧДГ Дъга от мечти детска градина детска градина Частно частно финансиране
1690504 Пловдив Пловдив Южен ДГ Валентина детска градина детска градина Общинско община
1690542 Пловдив Пловдив Южен СУ Братя Миладинови неспециализирано средно Общинско община
1690573 Пловдив Пловдив Южен ПГ по машиностроене неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690572 Пловдив Пловдив Южен ПГМТ Проф. Цв. Лазаров неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1690571 Пловдив Пловдив Южен ЦСОП - гр. Пловдив център за подкрепа за личностно развитие център за специална образователна подкрепа Държавно Министерство на образованието и науката
1602309 Първомай Буково ОУ Д-р Петър Берон неспециализирано основно Общинско община
1602308 Първомай Бяла река ОУ Любен Каравелов неспециализирано основно Общинско община
1602306 Първомай Виница ОУ Васил Априлов неспециализирано основно Общинско община
1602313 Първомай Воден НУ П.Р. Славейков неспециализирано начално Общинско община
1600233 Първомай Воден ДГ Теменуга детска градина детска градина Общинско община
1600239 Първомай Градина ДГ Първи юни детска градина детска градина Общинско община
1602303 Първомай Градина ОУ Христо Ботев неспециализирано основно Общинско община
1602350 Първомай Дълбок извор ДГ Детелина детска градина детска градина Общинско община
1602305 Първомай Дълбок извор ОУ Св.Св.Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1602310 Първомай Езерово ОУ Христо Ботев неспециализирано основно Общинско община
1602304 Първомай Искра ОУ Отец Паисий неспециализирано основно Общинско община
1600234 Първомай Искра ДГ Искра детска градина детска градина Общинско община
1602307 Първомай Караджалово ОУ Св.Св.Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1602392 Първомай Първомай ДГ Осми март детска градина детска градина Общинско община
1602301 Първомай Първомай ОУ Св. Св. Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1602311 Първомай Първомай НУ Христо Ботев неспециализирано начално Общинско община
1602302 Първомай Първомай ОУ Георги Караславов неспециализирано основно Общинско община
1602314 Първомай Първомай СУ Асен Златаров неспециализирано средно Общинско община
1602315 Първомай Първомай ПГСС Васил Левски неспециализирано професионална гимназия Общинско община
1600231 Първомай Първомай ДГ Пролет детска градина детска градина Общинско община
1602391 Първомай Първомай ДГ Марица детска градина детска градина Общинско община
1600255 Раковски Белозем ДГ Синчец детска градина детска градина Общинско община
1602507 Раковски Белозем ОУ Гео Милев неспециализирано основно Общинско община
1602510 Раковски Белозем ПГСС неспециализирано професионална гимназия Общинско община
1600252 Раковски Раковски ДГ Първи юни детска градина детска градина Общинско община
1602511 Раковски Раковски ПГ Петър Парчевич неспециализирано професионална гимназия Общинско община
1602502 Раковски Раковски ОУ Христо Ботев неспециализирано основно Общинско община
1602503 Раковски Раковски ОУ Христо Смирненски неспециализирано основно Общинско община
1600251 Раковски Раковски ДГ Детелина детска градина детска градина Общинско община
1600254 Раковски Раковски ДГ Щастливо детство детска градина детска градина Общинско община
1600253 Раковски Раковски ДГ Иглика детска градина детска градина Общинско община
1602504 Раковски Стряма ОУ Отец Паисий неспециализирано основно Общинско община
1600257 Раковски Стряма ДГ Радост детска градина детска градина Общинско община
1602505 Раковски Чалъкови ОУ Д-р Петър Берон неспециализирано основно Общинско община
1602602 Родопи Белащица ОУ П.Славейков неспециализирано основно Общинско община
1602621 Родопи Белащица ДГ Ралица детска градина детска градина Общинско община
1602608 Родопи Браниполе ОУ Св.Св. Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1602622 Родопи Браниполе ДГ Синчец детска градина детска градина Общинско община
1602604 Родопи Брестник ОУ В. Левски неспециализирано основно Общинско община
1602623 Родопи Брестник ДГ Надежда детска градина детска градина Общинско община
1602624 Родопи Брестовица ДГ Първи юни детска градина детска градина Общинско община
1602605 Родопи Брестовица ОУ Христо Ботев неспециализирано основно Общинско община
1602625 Родопи Златитрап ДГ ПЪРВИ ЮНИ детска градина детска градина Общинско община
1602606 Родопи Кадиево ОУ Св. Св. Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1602613 Родопи Крумово ОУ Хр. Ботев неспециализирано основно Общинско община
1602828 Родопи Крумово ДГ Снежанка детска градина детска градина Общинско община
1602607 Родопи Марково ОУ Св. св. Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1600018 Родопи Марково ЧОУ Слънчев лъч неспециализирано основно Частно частно финансиране
1602628 Родопи Марково ДГ Веселушка детска градина детска градина Общинско община
1602603 Родопи Първенец ОУ Св.Св.Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1602829 Родопи Първенец ДГ Пролет детска градина детска градина Общинско община
1602609 Родопи Устина ОУ Св. Св. Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1600804 Родопи Устина ДГ Родина детска градина детска градина Общинско община
1602611 Родопи Цалапица ОУ Паисий Хилендарски неспециализирано основно Общинско община
1602632 Родопи Цалапица ДГ Пролет детска градина детска градина Общинско община
1600000 Родопи Ягодово ДГ Пролет детска градина детска градина Общинско община
1602612 Родопи Ягодово ОУ Неофит Рилски неспециализирано основно Общинско община
1602806 Садово Богданица ОУ с.Богданица неспециализирано основно Общинско община
1600819 Садово Богданица ДГ Радост детска градина детска градина Общинско община
1600816 Садово Болярци ДГ Първи юни детска градина детска градина Общинско община
1602808 Садово Болярци ОУ Г. С. Раковски неспециализирано основно Общинско община
1602807 Садово Караджово ОУ Васил Левски неспециализирано основно Общинско община
1602822 Садово Караджово ДГ Н. Йорданова детска градина детска градина Общинско община
1602801 Садово Катуница ОУ Христо Ботев неспециализирано основно Общинско община
1600815 Садово Катуница ДГ Свобода детска градина детска градина Общинско община
1600817 Садово Кочево ДГ Детелина детска градина детска градина Общинско община
1602821 Садово Милево ДГ Слънце детска градина детска градина Общинско община
1602815 Садово Моминско ДГ Здравец детска градина детска градина Общинско община
1602820 Садово Поповица ДГ Н.Вапцаров детска градина детска градина Общинско община
1602805 Садово Поповица ОУ Христо Ботев неспециализирано основно Общинско община
1602810 Садово Садово ПССГ неспециализирано професионална гимназия Общинско община
1602803 Садово Садово ОУ Гео Милев неспециализирано основно Общинско община
1602826 Садово Садово ДГ Детски свят детска градина детска градина Общинско община
1602804 Садово Чешнегирово ОУ Св. Св. Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1600814 Садово Чешнегирово ДГ Звезда детска градина детска градина Общинско община
1601363 Сопот Сопот ПГ Ген. Вл. Заимов неспециализирано професионална гимназия Държавно Министерство на образованието и науката
1601303 Сопот Сопот СУ Иван Вазов неспециализирано средно Общинско община
1601320 Сопот Сопот НУ Н.Петкова неспециализирано начално Общинско община
1601377 Сопот Сопот ДГ Слънчево детство детска градина детска градина Общинско община
1600556 Сопот Сопот ДГ Приказен свят детска градина детска градина Общинско община
1601376 Сопот Сопот ДГ Роза детска градина детска градина Общинско община
1601330 Сопот Сопот ЦРД център за подкрепа за личностно развитие център за подкрепа за личностно развитие Общинско община
1602916 Стамболийски Йоаким Груево ДГ Радост детска градина детска градина Общинско община
1602901 Стамболийски Йоаким Груево ОУ Хр. Ботев неспециализирано основно Общинско община
1602902 Стамболийски Куртово Конаре ОУ Св. Кирил и Методий неспециализирано основно Общинско община
1602915 Стамболийски Куртово Конаре ДГ Детски рай детска градина детска градина Общинско община
1600802 Стамболийски Ново село ДГ Пролет детска градина детска градина Общинско община
1602903 Стамболийски Ново село ОУ Хр.Смирненски неспециализирано основно Общинско община
1602904 Стамболийски Стамболийски ОУ Христо Ботев неспециализирано основно Общинско община
1602905 Стамболийски Стамболийски ОУ Христо Смирненски неспециализирано основно Общинско община
1602907 Стамболийски Стамболийски СУ Отец Паисий неспециализирано средно Общинско община
1602912 Стамболийски Стамболийски ДГ Слънце детска градина детска градина Общинско община
1602911 Стамболийски Стамболийски ДГ Звънче детска градина детска градина Общинско община
1602914 Стамболийски Стамболийски ДГ Р. Княгиня детска градина детска градина Общинско община
1602991 Стамболийски Стамболийски ДГ Искра детска градина детска градина Общинско община
1602990 Стамболийски Стамболийски ОбЦРД център за подкрепа за личностно развитие център за подкрепа за личностно развитие Общинско община
1602913 Стамболийски Триводици ДГ Изворче детска градина детска градина Общинско община
1602906 Стамболийски Триводици ОУВасил Левски неспециализирано основно Общинско община
1600134 Съединение Голям чардак ДГАвлига детска градина детска градина Общинско община
1600131 Съединение Съединение ДГ с ЯГ Осми март детска градина детска градина Общинско община
1603301 Съединение Съединение СУ Христо Ботев неспециализирано средно Общинско община
1603302 Съединение Съединение НУ Любен Каравелов неспециализирано начално Общинско община
1600132 Съединение Царимир ДГСветлина детска градина детска градина Общинско община
1603706 Хисаря Красново ОУ Христо Ботев неспециализирано обединено Общинско община
1603703 Хисаря Паничери ОУ Хр. Ботев неспециализирано основно Общинско община
1600375 Хисаря Паничери ДГ Слънце детска градина детска градина Общинско община
1600376 Хисаря Старосел ДГ Чайка детска градина детска градина Общинско община
1600373 Хисаря Хисаря ДГ Пинокио детска градина детска градина Общинско община
1603708 Хисаря Хисаря СУ Хр.Смирненски неспециализирано средно Общинско община
1603704 Хисаря Хисаря ОУ В.Левски неспециализирано основно Общинско община
1603705 Хисаря Хисаря ОУ Климент Охридски неспециализирано основно Общинско община
1600371 Хисаря Хисаря ДГ Мечо Пух детска градина детска градина Общинско община
1600372 Хисаря Хисаря ДГ Дъга детска градина детска градина Общинско община