одобрен

Списък на второстепенните разпоредители с бюджетни кредити - към 20.03.2019 г.

Уникален идентификатор:  c23622fd-86c6-441b-83b4-14096c454884

второстепенни разпоредители

Текуща версия: 1

Показвана версия: 1

Формат: CSV

  • Създаден на: 2019-03-20 15:41:53
  • Създаден от: anna_belperchinova
  • Последна промяна: 2019-03-20 15:41:53

СПИСЪК НА ВТОРОСТЕПЕННИТЕ РАЗПОРЕДИТЕЛИ С БЮДЖЕТ

Списък на второстепенни разпоредители с бюджет към 28.02.2019 г.

РАЗПОРЕДИТЕЛ С КРЕДИТИ МАТЕРИАЛНО ОТГОВОРНО ЛИЦЕ
1 КМЕТСТВО БЕЛИ ОСЪМ Милка Пенчева-кмет к-во Бели Осъм
2 КМЕТСТВО БОРИМА Иванчо Раев-кмет к-во Борима
3 КМЕТСТВО ВРАБЕВО Иван Карагьозов-кмет к-во Врабево
4 КМЕТСТВО ГОЛЯМА ЖЕЛЯЗНА Иван Христов-кмет к-во Г.Желязна
5 КМЕТСТВО ДЕБНЕВО Галя Керезова-кмет к-во Дебнево
6 КМЕТСТВО КАЛЕЙЦА Веска Мешева-кмет к-во Калейца
7 КМЕТСТВО ОРЕШАК Христо Терзиев-кмет к-во Орешак
8 КМЕТСТВО ЧЕРНИ ОСЪМ Кирил Захариев-кмет к-во Черни Осъм
9 КМЕТСТВО ШИПКОВО Минко Станчевски-кмет к-во Шипково
10 ДЕТСКА ЯСЛА - гр.ТРОЯН Красимира Петкова-директор Детска ясла - гр.Троян
11 ДИРЕКТОР НА ОП "КОМУНАЛНИ УСЛУГИ" Елеонора Тотева директор Общинско предприятие "Комунални услуги"
12 СУ "СВ.КЛ.ОХРИДСКИ"- ГР.ТРОЯН Иванка Цекова-директор СУ "Св.Климент Охридски"- гр.Троян
13 СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - ГР.ТРОЯН Вяра Дочева -директор СУ "Васил Левски"- гр.Троян
14 ОУ "ИВАН ХАДЖИЙСКИ"-ГР.ТРОЯН Ралица Бенчева-директор ОУ "Иван Хаджийски"- гр.Троян
15 НУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"- ГР.ТРОЯН Борис Йовчев-директор НУ "Св.св.Кирил и Методий"- гр-Троян
16 НУ "ХРИСТО БОТЕВ" - ГР.ТРОЯН Мрияна Митова-директор НУ "Христо Ботев"- гр.Троян
17 ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"- С.БОРИМА Иванка Миткова-директор ОУ "Васил Левски"-с.Борима
18 ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - ОРЕШАК Здравка Петкова -директор ОУ "Васил Левски"-с.Орешак
19 СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"-С.ЧЕРНИ ОСЪМ Румяна Велешка-директор СУ "Васил Лески" - с.Черни Осъм
20 МУЗЕЙ НА НАРОДНИТЕ ХУДОЖЕСТВЕНИ Елеонора Авджиева-директор Музей на народните и худ.занаяти и приложни изкуства - Троян
21 ПРИРОДОНАУЧЕН МУЗЕЙ -С.ЧЕРНИ ОСЪМ Христо Илиев-директор Природонаучен музей - с.Черни Осъм
22 МЛАДЕЖКИ ДУХОВ ОРКЕСТЪР С МАЖОРЕТКИ -ГР.ТРОЯН Елеонора Петковска-ръководител Младежки духов оркестър
23 ДГ "ОСМИ МАРТ"- ГР.ТРОЯН Татяна Нанкова-директор ДГ "Осми март" - гр.Троян
24 ДГ "ЗДРАВЕЦ"- ГР.ТРОЯН Ана Иванова-директор ДГ "Здравец" - гр. Троян
25 ДГ "СИНЧЕЦ"-ГР.ТРОЯН Виолета Маркова-директор ДГ "Синчец" - гр.Троян
26 ДГ"МИР"-ГР.ТРОЯН Веска Петкова-директор ДГ "Мир" - гр.Троян
27 ДГ "БУКОВЕЦ"-ГР.ТРОЯН Ценка Данкова-директор ДГ "Буковец" - гр-Троян
28 ДГ"ЗВЪНЧЕ" - С.КАЛЕЙЦА Теменуга Лунголова-директор ДГ "Звънче"- с.Калейца
29 ДГ "НЕЗАБРАВКА"- С.ОРЕШАК Санка Минева-директор ДГ "Незабравка" - с.Орешак
31 ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - С.ВРАБЕВО Кремена Стойчева-директор ОУ "Иван Вазов"- с.Дебнево